Zębolki – Stomatologia i Ortodoncja Dziecięca

Lekarz dentysta Katarzyna Bolek - ortodoncja/stomatologia dziecięca

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie, gdzie zdobyła doświadczenie w pracy z wymagającymi pacjentami. Jest osobą, która stawia na indywidualne podejście do każdego małego pacjenta.

Od początku rozwoju zawodowego ortodoncja stanowiła główny obszar zainteresowań. Przez kilka lat poszerzała swoją wiedzę pracując klinicznie pod okiem specjalisty ortodoncji. Rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w  kursach praktycznych i teoretycznych z zakresu ortodoncji. Zajmuję się leczeniem wad zgryzu u dzieci i młodzieży aparatami zdejmowanymi i stałymi. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Dużą wagę przywiązuje do kompleksowego leczenia pacjenta.

Lekarz dentysta Magdalena Brychcy - stomatologia dziecięca

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. 
Od kilku lat pracuje skupiając się głównie na leczeniu małych pacjentów. Jest osobą niezwykle cierpliwą i ciepłą, dzięki czemu dzieci chętnie odwiedzają ją w gabinecie. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z stomatologii dziecięcej. Członek Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej. Często uczestniczy w konferencjach i kursach praktycznych, dzięki czemu stale podnosi swoje kwalifikacje.
 

Lekarz dentysta Aleksandra Staniszewska - stomatologia dziecięca

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Staż podyplomowy odbyła częściowo w Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie gdzie mogła zdobyć doświadczenie pracy z małymi pacjentami. Jest osoba cierpliwą, sumienną i dokładną. Poszerza swoją wiedzę na kursach i szkoleniach aby móc leczyć pacjentów w oparciu o najnowsze metody leczenia.

Renata Bakalarska - Higienistka Stomatologiczna

Jest absolwentką Studium Medycznego w Katowicach o specjalności dyplomowana higienistka stomatologiczna oraz 5-letniego Liceum Medycznego na kierunku dyplomowana pielęgniarka. W swojej pracy zawodowej spełnia się już ponad 20lat. Dla najmłodszych pacjentów służy wsparciem i pomocą podczas ważnych wizyt adaptacyjnych jak również w trakcie dalszego leczenia stomatologicznego. Praca z dziećmi, to dla niej, praca fascynująca, ucząca cierpliwości oraz dająca dużo satysfakcji zawodowej.

Paulina Salon - Asystentka Stomatologiczna

Jest absolwentką Policealnej szkoły TEB edukacja w Bielsku-Białej. Dyplomowana asystentka stomatologiczna z kilku letnim doświadczeniem. Na co dzień asystuje lekarzowi przy zabiegach stomatologicznych. Jest osobą skrupulatną mającą dobry kontakt z pacjentami. Cechuje ją empatia, wrażliwość i otwartość na potrzeby innych, a w codziennej pracy cechuje ją zaangażowanie i sumienność. Miłośniczka zdrowego trybu życia i pasjonatka wizażu, podróży.