Zębolki – Stomatologia i Ortodoncja Dziecięca

Lekarz dentysta Katarzyna Bolek - Ortodoncja

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Aktualnie jest w trakcie odbywania studiów Master of Science in Orthodontics na Donau Private University w Krems w Austrii.

Od początku rozwoju zawodowego ortodoncja stanowiła główny obszar zainteresowań. Przez kilka lat poszerzała swoją wiedzę pracując klinicznie pod okiem specjalisty ortodoncji. Rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w  kursach praktycznych i teoretycznych z zakresu ortodoncji. Zajmuję się leczeniem wad zgryzu u dzieci i młodzieży aparatami zdejmowanymi i stałymi. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Dużą wagę przywiązuje do kompleksowego leczenia pacjenta.

Lekarz dentysta Magdalena Brychcy

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. 
Od kilku lat pracuje skupiając się głównie na leczeniu małych pacjentów. Jest osobą niezwykle cierpliwą i ciepłą, dzięki czemu dzieci chętnie odwiedzają ją w gabinecie. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z stomatologii dziecięcej. Członek Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej. Często uczestniczy w konferencjach i kursach praktycznych, dzięki czemu stale podnosi swoje kwalifikacje.
 

Lekarz dentysta Aleksandra Staniszewska

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Staż podyplomowy odbyła częściowo w Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie gdzie mogła zdobyć doświadczenie pracy z małymi pacjentami. Jest osoba cierpliwą, sumienną i dokładną. Poszerza swoją wiedzę na kursach i szkoleniach aby móc leczyć pacjentów w oparciu o najnowsze metody leczenia.

Lekarz dentysta Martyna Łatanik-Harędzińska

Jest absolwentką Wydziału Lekarsko-dentystycznego w Zabrzu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Staż podyplomowy ukończyła w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Bytomiu gdzie w Poradni Wieku Rozwojowego mogła poznać specyfikę pracy z małym pacjentem. 


Aktywnie uczestniczy w kursach i szkoleniach stale podnosząc kwalifikacje, aby swoją pracę wykonywać w oparciu o najnowsze metody leczenia. 

 

Lekarz dentysta Justyna Płachno

Jest absolwentką Wydziału Lekarsko-dentystycznego w Zabrzu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz absolwentką studiów podyplomowych Medycyna estetyczna dla lekarzy na Akademii Górnośląskiej w Katowicach.
 
Staż podyplomowy ukończyła w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Bytomiu gdzie w Poradni Wieku Rozwojowego poznała specyfikę pracy z najmłodszymi pacjentami. 

Uczestniczy w kursach i szkoleniach, aby ciągle poszerzać swoją wiedzę i poznawać najnowsze metody leczenia. 

Renata Bakalarska - Higienistka Stomatologiczna

Jest absolwentką Studium Medycznego w Katowicach o specjalności dyplomowana higienistka stomatologiczna oraz 5-letniego Liceum Medycznego na kierunku dyplomowana pielęgniarka. W swojej pracy zawodowej spełnia się już ponad 20lat. Dla najmłodszych pacjentów służy wsparciem i pomocą podczas ważnych wizyt adaptacyjnych jak również w trakcie dalszego leczenia stomatologicznego. Praca z dziećmi, to dla niej, praca fascynująca, ucząca cierpliwości oraz dająca dużo satysfakcji zawodowej.